Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a k zajištění bezpečnosti všech zákazníků a našich partnerů a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. funguje normálně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

WEBSHOP

1-11 z 11

Koření (sušené čnělky) - Šafrán setý 

Kvalitní šafránové koření v konvenční kvalitě z Íránu. Čnělky šafránu jsou jsou označeny podle kvalitativní třídy šafránu, podle normy ISO 3632-2:

- AA1 NEGIN, ve velikost balení 0,3 až 1,0 g (konvenční kvalita),

- AR SARGOL, ve velikost balení 0,3 až 1,0 g (konvenční kvalita),

- AA1, ve velikost balení 0,3 až 1,0 g (BIO kvalita) - certifikace CZ-BIO-003 (v samostatném e-shopu www.safran-bio.cz). 
 

LOGO ISO 3632

LOGO SC

Cibulové hlízky (cibulky) - Crocus sativus L. (Šafrán setý)

Cibulové hlízky (obecně označované jako cibulky) Šafránu setého Crocus Sativus L. od nizozemského producenta, které jsou nezbytné pro pěstování šafránu.

Hlízky z ekologické produkce (označené certifikátem BIO), a cibulkové hlízy z konvenční produkce (certifikované BKD) v těchto velikostech:

 

ekologická produkce (certifikát CZ-BIO-003)

na samostatném e-shopu www.safran-bio.cz:

konvenční produkce (certifikace BKD):
 7/8 BIO  7/8
 8/9 BIO  8/9
 9/10 BIO  9/10
 10/11 BIO  10/11
 11/+ BIO  11/+
 

LOGO BKD

LOGO SC