Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a k zajištění bezpečnosti všech zákazníků a našich partnerů a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. funguje normálně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Velkoobchodní prodej šafránových hlízek

Chcete prodávat cibulové hlízky šafránu ve velkém? Chcete zavést prodej pro své zákazníky? V tom případě nás kontaktujte. 

Pro velkoobchodní odběr nabízíme dodání šafránových hlízek (konvenční kvalita) v tomto množství:

  1 000 ks (BKD certifikace)
  2 500 ks (BKD certifikace)
  5 000 ks (BKD certifikace)
  7 500 ks (BKD certifikace)
10 000 ks (BKD certifikace)
15 000 ks (BKD certifikace)
25 000 ks (BKD certifikace)

BKD


Pro velkoobchodní odběr nabízíme dodání šafránových hlízek (BIO / ORGANICS kvalita) v tomto množství:

  1 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace)  v e-shopu www.safran-bio.cz 
  2 500 ks (BIO kvalita, BKD certifikace) v e-shopu www.safran-bio.cz
  5 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace) v e-shopu www.safran-bio.cz  
  7 500 ks (BIO kvalita, BKD certifikace) v e-shopu www.safran-bio.cz  
10 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace) v e-shopu www.safran-bio.cz
15 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace) v e-shopu www.safran-bio.cz
25 000 ks (BIO kvalita, BKD certifikace v e-shopu www.safran-bio.cz
CZ BIO

CZ-BIO-003


Velkoobchodním odběratelům nabízíme možnost předobjednání prostřednictvím zaplacení zálohy

  • Obchodníkům nabízíme možnost předobjednávat cibulkové hlízky prostřednictvím zaplacení zálohy ve výši 45% z celkové ceny objednávky během mimo sezónní doby (říjen - červen). Hlízky z nové sklizně budou připraveny k dodání koncem července. Upozorňujeme, že doplatek musí být zaplacen do 30. června!
  • Platba zálohovou fakturu (45% předem - doplatek celé částky za objednávku do 30. 6.), případně úhradu celé částky bezhotovostním převodem ihned.
  • V případě velkoobchodních objednávek uskutečněných v průběhu prodejní sezóny (červenec - září) upozorňujeme, že tyto objednávky budou vyřizovány postupně v pořadí, jak budou příjímány. V tomto případě může nastat větší zdržení při dodání hlízek, způsobené ověřováním dostupnosti a posloupností jednotlivých dodávek od pěstitele.