Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a k zajištění bezpečnosti všech zákazníků a našich partnerů a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. funguje normálně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Cibulové hlízky Crocus sativus L. - velkoobchod

1-3 z 3
  • Hlízky šafránu se pěstují udržitelným způsobem s minimálním využitím chemické ochrany rostlin, s ohledem na člověka a životní prostředí.
     
  • Nepoužívá se chemická fumigace půdy, pesticidy ani herbicidy. 
     
  • Pěstitel se snaží zlepšovat a udržovat kvalitu půdy a půdních organismů pomocí kvalitního kompostu a dalších půdních přídavků. 
     
  • Cibulové hlízky jsou klasifikovány jako třída 1, nizozemskou květinovou inspekcí BKD (BKD - Bloembollenkeuringsdienst, je pověřena nizozemským ministerstvem hospodářství, aby kontrolovala kvalitu všech plodin s květinovými cibulkami v Nizozemí).
Logo SCBKD logo