Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a k zajištění bezpečnosti všech zákazníků a našich partnerů a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. funguje normálně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Konvenční produkce

1-6 z 6
  • Šafránové koření - sušené čnělky pochází ze sklizně šafránových květů rostliny Crocus sativus L., které byly vypěstovány udržitelným způsobem s minimálním využitím chemické ochrany rostlin, s ohledem na člověka a životní prostředí.
  • Na základě laboratorní analýzy obsahu látek dle normy ISO 3632-2 (která definuje metody testování a ověření kvality) jsou čnělky označeny jako třída AA1 (NEGIN) a AR (SARGOL).
BKD logo